EKİPLERİNİZ İÇİN firmaların özel taşıma gerektiren yerinde ve zamanında orada olmazsa olmaz ekipleri için tam zamanında hizmet sağlarız.

EKIP


Firmaların özel taşıma gerektiren
 yerinde ve zamanında orada olmazsa olmaz ekipleri için yerinde ve zamanında hizmet sağlarız. Ekipleriniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir felsefesiyle siz müşterilerimize yılların deneyim ve tecrübesiyle hizmet sağlamaktayız.

Örneğin uçucu ekipleri olan kaptan pilot ve hostesleri ve yer ekiplerinin konakladıkları otellere yada evlere transfer edilmesi son model araçlarımız ve konusunda profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın sağladığı hizmette şehir içi veya şehir dışı diye bir kısıtlama yoktur. Siz müşterilerimizin isteği doğrutulsunda iş süreçlerine göre size özel bir hizmet sağlanmaktadır.

Hava yolu şirketlerinin personellerinin havalimanından evlerine taşınması işlemi, son model klimalı araçlarımızla gerçekleştirilmektedir.Her gün yüzlerce Pilot, Hostes, Steward ve diğer işlerde görevli teknisyenlerin taşımacılık hizmetleri Zümrüt Taşımacılık ve Turizm kalitesiyle gerçekleştirilmektedir. Zümrüt Taşımacılık ve Turizm her türlü kapasitede aracı bünyesinde bulundurarak, güler yüzlü ve uzman personeli ile sürekli hizmet sağlamaktadır.